اتاق مشترک بازرگانی و صنایع و معادن ایران و سوئد

اتاق مشترک بازرگانی و صنایع و معادن ایران و سوئد

اتاق مشترک بازرگانی، صنایع و معادن ایران و سوئد


شرکت رهپویان ابریشم هامون از تولید کنندگان و صنایع مختلف در ایران دعوت می کند در صورت تمایل به صادرات محصولات خود با ما تماس بگیرند تا بازاریابی بین المللی برای محصولات خود انجام دهند و به نتایج مطلوب دست یابند. امیدواریم با تلاش تجار متعهد و مدیران دلسوز، ایران جایگاه اقتصادی و صادرات خود را در بازارهای جهانی پیدا کند.

سرمایه گذاری در سوئد
سوئد قوانین و مقرراتی برای کمک به کسانی دارد که می خواهند در سوئد سرمایه گذاری کنند. این قوانین شامل کمک های سازمان های دولتی و همچنین اجازه اقامت در سوئد می شود.

سرمایه گذاری برای خرید یک شرکت
شرکت های کوچک سوئدی به دلیل کهولت سن صاحب شرکت نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند و به دنبال سرمایه گذار یا مالک جدید هستند. اگر در زمینه ای تخصص لازم را دارید راه برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در سوئد باز است.

ما می‌توانیم با سؤالات و اطلاعاتی که نیاز دارید، از پیدا کردن شرکت مناسب گرفته تا گرفتن ویزا و شروع کار، به شما کمک کنیم.

ارائه ایده برای ثبت شرکت
اگر ایده ثبت شرکت دارید می توانید با جذب سرمایه گذار سوئدی در زمینه های مختلف اقدام به ثبت شرکت در سوئد نمایید. این امر مستلزم ثبت قانونی ایده، برگزاری جلسات متعدد با سرمایه گذاران سوئدی، تعریف و توجیه ایده در زمینه های مختلف و اخذ مجوزهای لازم است. ما می توانیم در این راه به شما کمک کنیم.

اگر شهروند غیر سوئدی در سوئد هستید (اگر بیش از 3 ماه در سوئد بوده اید) می توانید یک شرکت راه اندازی یا راه اندازی کنید. به خاطر داشته باشید که برای متقاضی اجازه اقامت لازم است.

استثنا: شخصی که صاحب یک شرکت است نیازی به مجوز کار ندارد.